"Донбас" розгромив "Вовків" і досяг позначки в 30 перемог поспіль

23 січня 2018, 23:25
У Білій Церкві "Донбас" з рахунком 15: 2 обіграв "Вовків"

"Вовки" - "Донбас" - 2:15. фото hcdonbass.com

У вівторок, 23 січня, на Льодовому стадіоні в Білій Церкві донецький "Донбас" у рамках 32 туру Української хокейної ліги (УХЛ) зустрівся з "Вовками".

Початок поєдинку пройшов під диктовку номінальних гостей, проте до певного часу команда Рафаїла Умярова здорово грала "другим номером", в середині періоду Микита Коваленко із-за воріт двічі вивів партнерів на ударну позицію, і донеччани впевнено пішли вперед в рахунку.

Більш насиченою на голи видалася друга двадцятихвилинка: в цілому донеччани сім разів розписалися в воротах Микити Гордюшина і Сергія Безорчука, причому Віталій Лялька оформив покер. Крім Віталія, голи на свій рахунок записали захисники Філіп Матвієнко та Олександр Влад, а також нападники Сергій Кузьмик, Ярослав Свищев і Андрій Денискін. Також варто відзначити, що шайба, закинута Ярославом Свищевим, стала 200-м голом донеччан у поточному розіграші УХЛ.

На самому початку заключного відрізка гри відбувся справжній гольовий вибух – спочатку Микита Коваленко (двічі), Ярослав Свищев і Владислав Луговий довели перевагу "Донбасу" до 13 шайб, а потім Соломон Шапіро закинув одну шайбу – і все це менш ніж за чотири хвилини. А ще через чотири хвилини Руслан Забулонов зміг ще раз пробити Максима Дуве. Після цього обидві команди надовго взяли гольову паузу, яку за п'ять хвилин до фінальної сирени порушив Денис Мостовий, котрий потужним кидком пробив кіпера "Вовків". Крапку ж у матчі потужним кидком від синьої лінії поставив Віталій Лялька.

"Вовки" – "Донбас" – 2:15 (0: 2, 0: 7, 2: 6)

Шайби: 0: 1 Лялька (Коваленко, Ординський), 9:54, 0: 2 Мостовий (Коваленко, Новиков), 11:18 0: 3 Лялька (Денискін, Коваленко), 21:19 0: 4 Матвієнко (Луговий , Александров – більш.), 24:05, 0: 5 Влад (Новиков, Коренчук – менш.), 27:09, 0: 6 Кузьмик (Кузьмик), 28:42, 0: 7 Деніскин (Новиков, Лялька), 30:04, 0: 8 Свищев (Ворона, Мазур), 30:38, 0: 9 Лялька (Ординський, Коваленко), 33:05, 0:10 Коваленко (Лялька, Ординський), 41:25, 0:11 Свищев (Мазур, Григор'єв), 42:05, 0:12 Коваленко (Мостовий, Новиков), 42:42, 0:13 Луговий (Коренчук, Кузьмик), 43:04, 1:13 Шапіро (Шахов, Овчинников), 43: 25, 2:13 Забулонов (Черемнов, Шапіро), 47:31, 2:14 Мостовий (Новиков), 53:50, 2:15 Лялька (Шпак, Новиков – більш.), 58:49.

Нагадаємо, що після першої половини сезону ми склали рейтинг хокеїстів УХЛ по лініях. Кращим голкіпером став Богдан Дяченко з "Донбасу", кращим захисником – Всеволод Толстушко з "Галицьких Левів", а кращим нападником – Володимир Чердак з харківського "Динамо".