"Донбас" розгромив "Витязь" у перенесеному матчі УХЛ

7 грудня 2016, 22:02
Чемпіон на своєму льоду завдав поразки харківському клубу з рахунком 8:2

Фото ХК "Донбас"

Перенесений поєдинок сьомого туру Української хокейної ліги завершився впевненою домашньою перемогою "Донбасу" над "Витязем" з рахунком 8:2.

Все було вирішено вже в першому періоді: щоб забити п'ять голів, чемпіону знадобилося трохи менше чверті години.

У другому періоді малюнок гри не змінився – господарі атакували, гості захищалися. Втім, один результативний міні-подвиг підопічним Євгена Гладченка все-таки вдався. Оформити шатаут Сергію Люльчуку завадив Єгор Посєвін, який відзначився після передачі Микити Попова. У "Донбасу" на один успішний випад "Витязя" знайшлося дві гідні відповіді – дублі оформили Микита Буценко та Віталій Лялька.

Відзначимо, що в третьому періоді тандем Посєвін-Попов спрацював вдруге. З тією лише різницею, що перший – асистував, а другий – забив. А перед цим останній гол донеччан у грі забив Денис Петрухно, який відзначився закинутою шайбою вперше в поточному чемпіонаті.

За чотири хвилини до фінального свистка харків'яни спромоглися ще на один гол – третє очко в грі набрав Попов (1+2), а забив Колядинський.

"Донбас" Донецьк – "Витязь" Харків – 8:3 (5:0, 2:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Буценко (Нікіфоров, Лялька), 00:23, 2:0 Нікіфоров (Буценко), 03:18-бол, 3:0 Лялька (Кугут, Нікіфоров), 06:11, 4:0 Лялька (Нікіфоров, Кугут), 13:19, 5:0 Чердак (Бондарєв, Таран), 13:43, 5:1 Посєвін (Попов), 24:06, 6:1 Буценко (Нікіфоров, Лялька), 27:47, 7:1 Нікіфоров (Лялька, Буценко), 30:26, 8:1 Петрухно (Буценко, Лялька), 40:51, 8:2 Попов (Посєвін), 47:21, 8:3 Колядинський (Попов), 56:08.