"Донбас" розгромив "Витязь" у Харкові

21 грудня 2016, 19:18
Поєдинок завершився з рахунком 13:1

"Витязь" - "Донбас" - 1:13. Фото ХК "Донбас"

На харківській Льодовій арені "Донбас" продовжив свою переможну серію в Українській хокейній лізі до 11 матчів. "Витязь" донеччани обіграли з різницею у 12 шайб.

Комфортну перевагу у три шайби гості забезпечили собі вже в першому періоді. По разу ворота слобожан вразили Роман Благой, Єгор Єгоров і Володимир Чердак.

Далі – більше. "Донбас" продовжив натиск і вже у другому періоді забив сім голів, перевершивши своє результативне досягнення двох попередніх ігор з "Витязем" (8:3 і 8:1). Дублі оформили Благий, Єгоров, Чердак, Захаров, а також по разу відзначилися Бондарєв і Яковлевс.

На одну шайбу спромоглися і господарі – точний кидок вдався Колядинському, якому асистував Муртищев.

У заключній чверті "Донбас" закинув ще тричі, оформивши найбільшу перемогу над "Витязем" в історії протистояння. Відзначимо гол Євгена Нікіфорова, який відзначився в чисельній меншості.

"Витязь" Харків – "Донбас" Донецьк – 1:13 (0:3, 1:7, 0:3).