"Донбас" розгромив "Витязь", поступаючись по ходу матчу 0: 2

19 грудня 2015, 19:34
Харківський клуб зумів стати першим, кому вдалося закинути донеччанам дві шайби у дебюті гри

Фото ХК "Донбас"

У Дружківці відбувся перший матч 11 -го туру чемпіонату України, в якому донецький "Донбас" приймав харківський "Витязь" .

Вперше в поточній першості країни підопічні Анатолія Степанищева почали матч з двох пропущених шайб : на четвертій хвилині поєдинку більшість реалізував Олександр Янченко , а на дев'ятій Роман Кривда кидком з дальньої дистанції пробив Євгена Царегородцева .

Незважаючи на такий " холодний душ" від команди гостей, трибуни " Альтаїра " продовжили гнати своїх улюбленців вперед, і донеччанам таки вдалося відігратися до кінця періоду . Першу шайбу відіграв Сергій Бабинець , який результативно завершив технічний рейд Віктора Захарова, а відновив статус -кво Володимир Чердак , який вразив ворота "Витязя" кидком в падінні.

У другому періоді " донбасівці " накрутили темп гри, моменти біля воріт Владислава Вязовова стали виникати із завидною регулярністю , а гості при цьому почали часто порушувати правила , отримуючи двохвилинні штрафи. Втім, оборона гостей з гідністю витримала натиск донеччан. Лише Віктор Захаров зміг відправити шайбу ворота харків'ян після чудо- пасу Сергія Бабинця .

Команда Віталія Литвиненка гідно пручалася аж до середини заключного періоду , але гол Всеволода Толстушка від синьої лінії , мабуть, психологічно надломив "Витязь" . Після цього гола харківський клуб пропустив ще п'ять шайб поспіль.

"Донбас" – "Витязь" – 9:2 (2:2, 1:0, 6:0)

Шайби: 0:1 Янченко ( Лазаренко ) , 03 : 48 – бол, 0 : 2 Кривда ( Кривоніс, Сальников ) , 8:34 , 1 : 2 Бабинець ( Буценко , Захаров ) , 12:32 , 2 : 2 Чердак ( Кочетков, Петрухно ) , 15 : 19 – бол, 3 : 2 Захаров ( Буценко , Бабинець ) , 25:06 , 4 : 2 Толстушко ( Ігнатенко, Захаров ) , 47 : 18 – бол, 5 : 2 Бабинець ( Таран, Скрипець ) , 49 : 30 -мен , 6 : 2 Таран ( Кузьмик , Скрипець ) , 49:58 , 7 : 2 Буценко ( Петрухно , Захаров ), 52:00, 8:2 Кузьмик ( Таран, Скрипець ) , 52 : 25 – бол, 9 : 2 Толстушко ( Царегородцев ) , 57:49 .

Нагадаємо, що завтра команди знову зустрінуться на льоду ЛА " Альтаїр " . Гра розпочнеться о 16:30 .