"Донбас" розгромив "Динамо" на старті Donbass Open

2 вересня 2017, 09:29
У ворота харків'ян влетіло одинадцять шайб

Стартовий матч. Фото ХК "Донбас"

У Дружківці стартував шостий розіграш Donbass Open Cup. У першому турі зійшлися чинний чемпіон України "Донбас" і новачок Української хокейної ліги харківське "Динамо".

Перший період пройшов в цілому в рівній боротьбі, проте донеччани за рахунок свого досвіду вийшли вперед ще на 4-й хвилині – Олексій Ворона точним кидком вразив ворота Тимура Дааса.

Старт же другого періоду видався і зовсім дивовижним – кращий снайпер минулого сезону Ілля Коренчук скористався помилкою голкіпера харків'ян і подвоїв перевагу своєї команди, через п'ять хвилин занадто багато часу на п'ятаку отримав Сергій Кузьмик. Станіслав Ординський, Владислав Луговий, Олексій Ворона, Микита Новіков, Олександр Александров, Ілля Коренчук, Олександр Фірсов черзі розписалися в воротах харків'ян. Крапку в зустрічі поставив Іван Савченко – 11: 0.

В іншому матчі дня "Білий Барс" обіграв "Кременчук" – 6: 4.

Нагадаємо, що
трофей турніру Donbass Open виготовили зі срібла , латуні і бразильського горіха .