"Донбас" розгромив "Білий Барс" на Кубку Кременчука

13 серпня 2016, 10:04
У другому матчі Відкритого Кубка Кременчука донеччани з різницею в сім шайб взяли верх над білоцерківцями

"Білий Барс" - "Донбас" - 1:

На відміну від вчорашньої зустрічі з криворожанами ("Донбас" – "Кривбасс" – 4:3 Б), донеччани не стали відкладати справу в довгий ящик і вирішили результат зустрічі вже в першому періоді.

Помилкою опонентів при виведенні шайби зі своєї зони результативно скористався Шаміль Рамазанов . По разу вміння кидати потужно і точно від синьої лінії продемонстрували Павло Таран та Володимир Алексюк . Олексій Ворона замкнув ефектну триходівку за участю Мазура і Свищева , а за 22 секунди до першої перерви в нокаут команду Костянтина Буценка відправив Владислав Гаврик .

В останніх двох періодах номінальні гості продовжили збільшувати перевагу . У другій 20 – хвилинці дублі відзначили Таран і Ворона , а в третьому – крапку поставив Віктор Захаров .

Уникнути поразки " всуху " білоцерківцям допомогли Воронін і Ружников . Перший асистував , другий – забив .

"Білий Барс " ( Біла Церква) – "Донбас" – 1:8 (0:5, 0:2, 1:1).