"Донбас" програв "Кривбасу" в матчі Української хокейної ліги

5 лютого 2017, 20:17
У 35-му турі УХЛ "Донбас" на дружківському "Альтаїрі" поступився "Кривбасу"

"Донбас" – "Кривбас" – 2:3. Фото ХК "Донбас"

Суперники обмінялися забитими шайбами ще в стартові 19 хвилин, а результат зустрічі вирішив у третьому періоді, коли гості двічі відзначилися у меншості. По голу у форматі "4х5" забили Попов і Секірко. Трохи менше ніж за чотири хвилини до кінця відставання до мінімуму скоротив дебютант "Донбасу" Дмитро Голденков.

"Донбас" Донецьк – "Кривбас" Кривий Ріг – 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Шайби: 1:0 Кочетков (Шафаренко, Нікіфоров), 04:51, 1:1 Рябенко (Секірко, Савченко), 18:41, 1:2 М.А.Попов (Вал.Алексюк), 50:01-мен, 1:3 Секірко (Савченко), 55:07-мен, 2:3 Голденков (Р. Благий, Кугут), 56:28э

Донбас: Царегородцев (Дяченко); Кочетков (А) – Шафаренко – Нікіфоров, Кугут (А) – Сирей; Лялька – Захаров – Німенко, Петрухно – Побєдоносцев (К); Р. Благой – Буценко – Голденков, Яковевс – Таран; Рамазанов – Бондарєв – Чердак, Вл.Алексюк – Григор'єв.

Кривбас: Безхлібний (Вязовов); Савченко – Секірко (А) – Попов, Афанасьєв – Рябенко (А) – Міхеєнок, Білоусов – Декало; Ворона – Максименко – Свищев, Катрич (К) – Александров; Підгурський – Куцевич – Коваленко, Горлушко – Рубан.