"Донбас" перервав переможну серію "Кривбаса" в УХЛ

23 жовтня 2016, 15:11
Донецький клуб у Дружківці обіграв "Кривбас" з рахунком 2: 0

"Донбас" - "Кривбас" - 2:0. Фото ХК "Донбас"

У Дружківці за підтримки рідних трибун "Альтаїр" "Донбас" здобув восьму перемогу в чемпіонаті, перервавши шести-матчеве впевнену ходу в УХЛ "Кривбасу".

По-справжньому напруженим і наполегливою вийшов перший період. Донеччани як мінімум тричі могли відкривати рахунок, проте кожного разу реноме першого воротаря "Кривбасу" підтверджував Денис Черепанов. Спочатку перший номер криворіжців впорався з кидком із забійної позиції Романа Благого, потім по разу відбив "клацання" від синьої Всеволода Толстушко і Володимира Алексюка, а під завісу зреагував на потужний кидок від лівого борту В'ячеслава Хакімова.

Кілька моментів було і біля воріт господарів. Однак і тут на висоті діяв Євген Царегородцев.

Внести свої корективи в злагоджену гру воротаря вдалося донеччанам. Скориставшись помилкою суперників, в контратаку вискочив Євген Нікіфоров і, обігравшись з Благим, ефектно переграв Черепанова – 1: 0.

А крапку в матчі в третьому періоді поставив Олег Шафаренко, який за дві хвилини до кінця вдруге змусив капітулювати Черепанова.

"Донбас" Донецьк – "Кривбас" Кривий Ріг – 2: 0 (0: 0, 1: 0, 1: 0)
Шайби: 1: 0 Нікіфоров (Р.Благой), 34:00, 2: 0 Шафаренко, 57:50.