"Донбас" здобув другу поспіль вольову перемогу в чемпіонаті України

29 жовтня 2017, 10:19
Чемпіони України на своєму льоду обіграли "Кременчук" з рахунком 3: 1

"Донбас" - "Кременчук" - 3:1. Фото ХК "Донбас"

Домашня серія чемпіона України з хокею – "Донбасу" – в жовтні завершилася зустріччю з принциповим противником: на Льодову арену "Альтаїр" прибув "Кременчук". Старт поєдинку вийшов тривожним для донеччан – перша ланка "городян" змогла відкрити рахунок в матчі першим кидком вже на 23-й секунді. Закинувши швидку шайбу, надалі команда Олександра Савицького зробила ставку на контратаки, в першу чергу, намагаючись зберегти свої ворота "сухими". І незважаючи на кілька серйозних моментів, Микита Петленко зміг зберегти мінімальну перевагу своєї команди в першому періоді.

Довгий час гра в другому періоді проходила за сценарієм "Кременчука" – швидкі контратаки і максимальна зібраність в обороні. Ця тактика дала збій на 35-й хвилині, коли Ілля Коренчук викотився на ворота Петленка і впевнено направив ігровий снаряд у сітку – 1: 1, і в третьому періоді командам потрібно було все починати спочатку.

Заключний відрізок зустрічі вийшов украй напруженим – за такого рахунку будь-яка помилка могла вирішити результат зустрічі. Розуміючи це, донеччани намагалися по максимуму навантажувати оборону "Кременчука", і в середині періоду це принесло плоди. Віктор Захаров здорово відібрав шайбу, викинув її на Костикова, отримав у відповідь пас і пробив точно під штангу воріт Петленка. А через 18 секунд Ілля Коренчук, відібравши шайбу біля правого кола вкидання, невідпорно пробив по воротах "городян".

"Донбас" – "Кременчук" – 3: 1 (0: 1, 1: 0, 2: 0)
Шайби: 0: 1 Карпенко (Чернишенко), 00:23, 1: 1 Коренчук (Александров), 34:08, 2: 1 Захаров (Костиков), 49:49, 3: 1 Коренчук, 50:07.

Донбас: Дьяченко (Дуве); Лялька (А) – Захаров (К) – Костиков, Ігнатенко – Влад; Луговий – Коваленко – Коренчук (А), Жовнір – Александров; Новиков – Свищев – Ворона, Григор'єв – Матвієнко; Рубан – Мазур – Мостовий.

Кременчук: Петленко (Власенко); Бойков (А) – Карпенко (К) – Чернишенко (А), Козачук – Роганов; Поліщук – Кривошапкин – Красильников, Наливайко – Грицких; Чорний – Гриценко – Шиманський, Горлушко – Савицький; Крюченкін.

Нагадаємо, що в жовтні "Донбас" брав участь в Континентальному кубку в Ризі. Українські хокеїсти виграли стартовий матч турніру, проте потім
зазнали двох поразок поспіль і припинили боротьбу.

Відзначимо , що донецький " Донбас " – єдиний український клуб, якому підкорився Континентальний кубок IIHF.

Раніше ми писали, що збірна України у грудні проведе товариський матч з командою Казахстану. Цей поєдинок відбудеться в рамках підготовки нашої команди до чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні I група B 2018 року.