"Донбас" здобув першу перемогу на Континентальному Кубку

20 листопада 2016, 16:30
Український клуб обіграв лідера своєї групи

Фото ХК "Донбас"

По закінченню матчу "Ноттінгем" – "Донбас" в Данії вперше на турнірі пролунав гімн України. Донеччани з упевненою перевагою у дві шайби обіграли лідера групи – британський "Ноттінгем".

Відкрити рахунок донеччанам вдалося у другому періоді. Результативну атаку спорудили Денис Кочетков і Віктор Захаров.

У дебюті третього періоду вдруге капітулювати голкіпера "Ноттінгема" змусив Єгор Єгоров

А коли Корі Нільсон спробував піти ва-банк і перевести гру в овертайм, випустивши шостого польового, "Донбас" забив втретє.

Після трьох турів "Донбас" розташувався на третьому місці, проте Анже і Оденсе ще не проводили матч між собою. "Ноттінгем" поки утримує перше місце в групі.

"Ноттінгем" – "Донбас" – 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Шайби:0:1 Захаров (Кочетков), 27:28, 0:2 Єгоров 42:58, 1:2 Моран (кучері, калуса), 48:46, 1:3 Шафаренко, 59:33.