"Донбас" обіграв "Галицьких Левів" в чемпіонаті України

16 вересня 2017, 17:01
Донеччани закинули у ворота суперників шість шайб

Матч в Дружківці. Фото ХК

Сьогодні в третьому турі Української хокейної ліги "Донбас" в Дружківці приймав "Галицьких Левів".

Перший період пройшов за явної домінуванні господарів, проте добре справлявся голкіпер команди з Новояворівська Антон Дорош. Але ні його старання, ні старання всієї команди не завадили двічі відзначитися четвертій ланці "Донбасу": на перерву команди пішли за рахунку 2: 0 завдяки голам Олександра Влада і Микити Новикова.

Довге розгойдування в першому періоді змінилася шквалом атак на початку другої двадцятихвилинки – Юрій Шпак та Ілля Коренчук протягом чотирьох хвилин подвоїли перевагу своєї команди, а в середині періоду відзначився закинутою шайбою у другому матчі поспіль Віталій Лялька.

У третьому періоді підопічні Сергія Вітера атакували швидше за інерцією, проте і в такому режимі змогли відзначитися голом – Іван Савченко після передач Свищева і Ворони довів рахунок до 6: 0. Трохи більше ніж за хвилину до закінчення зустрічі гостям вдалося закинути – Сірченко ударом від синьої лінії поцілив у дальній кут воріт Максима Дуве.

ХК "Донбас" – "Галицькі Леви" – 6: 1

Шайби: 1: 0 Влад (Рубан, Матвієнко), 7:20, 2: 0 Новіков (Матвієнко, Влад), 14:46, 3: 0 Шпак, 22:30 4: 0 Коренчук (Александров, Луговий), 23 : 34, 5: 0 Лялька (Ординський, Коваленко), 29:12, 6: 0 Савченко (Ворона, Свищев), 55:30, 6: 1 Сірченко (Чіканцев, Арабов) 58:54.