"Донбас" обіграв "Дженералз" у центральному матчі туру

3 лютого 2016, 20:31
Донецький клуб очолив таблицю чемпіонату України

"Донбас" виходить у лідери. Фото hcdonbass.com

У Дружківці відбувся центральний матч 20-го туру чемпіонату України між донецьким "Донбасом" та київським "Дженералз".

Перший період видався дуже напруженим та жорстким, але, незважаючи на 14 хвилин штрафу (6:8), ніхто з суперників не зміг реалізувати більшість. У перші хвилини періоду непросто доводилось Євгену Царегородцеву, який зробив кілька серйозних сейвів, у той час як його партнерам не вдавалося надовго закріпитися в зоні суперника. Однак під завісу періоду донеччанам вдалася швидка атака, яку технічним кидком під поперечину закинув Ілля Докшін.

Після перерви господарі льоду заграли впевненіше, а гості почали помітно нервувати і частіше видалятися. Саме часті вилучення "Дженералз" допомогли "Донбасу" подвоїти свою перевагу: Володимир Чердак зміг вразити ворота Едуарда Захарченка при грі 5х3. Переломною у матчі стала третя шайба підопічних Анатолія Степанищева, після якої гостям вже не вдалося "повернутися в гру", її автором став захисник Володимир Алексюк.

У заключній частині гри гості зуміли відзначитися лише голом престижу, цікаво, що його авторами стали відразу троє екс-хокеїстів "Донбасу": комбінацію Побєдоносцева і Скрипця результативно завершив Тимченко. Завдяки цій перемозі донецький клуб повернувся на перше місце в турнірній таблиці, обійшовши "Дженералз" на 2 очки.

"Донбас" – "Дженералз" – 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Докшін (Кочетков, Горбань), 15:18, 2:0 Чердак (Толстушко, Петрухно), 29:36-бол5х3, 3:0 Алексюк (Докшін, Кочетков), 38:24, 3:1 Тимченко (Скрипець, Побєдоносцев), 45:3.,