"Донбас" обіграв "Динамо", воротар Дьяченко оформив другий у сезоні "шатаут"

10 листопада 2018, 17:14
Голкіпер ХК "Донбас" відстояв на "нуль" в поєдинку 16 туру УХЛ проти "Динамо"

"Донбас" обіграв "Динамо". Фото uhl.com.ua

В Дружківці відбувся матч 16-го туру чемпіонату України з хокеюУкраїнської хокейної ліги – між " Донбасом " і " Динамо " . Історія протистоянь клубів в нинішньому сезоні налічувала три зустрічі , що завершилися з загальним рахунком 13:10 У користь донеччан .

Гра не стала результативною. Перше ж видалення харків'ян реалізував захисник "Донбасу" Владислав Гончаров, який закинув свою дебютну шайбу в Українській хокейній лізі. Другий період пройшов на зустрічних курсах, але впевнено грали голкіпери обох команд.

"Динамо" і "Донбас" по черзі володіли перевагою і в третьому періоді. Лише на 57-й хвилині Віктор Захаров зміг подвоїти рахунок і перервати шестиматчеву безгольову серію, скориставшись зручною передачею Олександра Костикова. Харків'яни випустили шостого польового гравця на останніх секундах зустрічі, але "розмочити" Богдана Дяченка не змогли – він оформив другий шатаут в сезоні.

Таким чином "Донбас" скоротив відставання від "Дніпра" до 7 очок, однак херсонці мають одну гру в запасі. "Динамо" ж випереджає "Білий Барс" на одне очко, але білоцерківці свій 16-й матч зіграють вже 13 листопада проти "Крижаних Вовків".

"Донбас" – "Динамо" 2: 0 (1: 0; 0: 0; 0: 0)
Шайби: 1: 0 Гончаров (Кирющенков – більш.), 11:45. 2: 0 Захаров (Костиков, Кирющенков), 56:21.

"Донбас": Дьяченко; Гончаров – Романенко, Сильницький – Скрипець, Григор'єв – Воронін, Ординський – Александров; Кирющенков – Кузьмик – Коренчук (А), Чердак – Захаров (К) – Костиков (А), Луговий – Новиков – Денискин, Свищев – Мазур – Мостовий.

"Динамо": Мамедов; Жовнір – Дегтярьов (А), Лісін – Наливайко, Шматько – Бабчук; Кобиков – Ромащенко (К) – Олійник, Худяков – Максименко (А) – Гайдамака, Колядинський – Праведний – Скребель