"Донбас" обіграв "Білий Барс" на старті турніру в Дружківці

7 вересня 2018, 10:30
Команди зіграли в першому турі Donbass Open Cup-2018

Фото ХК "Донбас"

На Дружківському "Альтаірі" відбувся матч передсезонного турніру Donbass Open Cup-2018, в якому "Донбас" приймав "Білий Барс".

Сама гра вийшла досить напруженою. У першому періоді команди не порадували вболівальників закинутими шайбами, проте боротьби було в надлишку, що вилилося у велику кількість вилучень. Рахунок був відкритий лише в другому періоді. Після результативної гри в Кубку Білорусі знову відзначилася трійка Лялька-Смирнов-Деніскін, хоча Андрій у своїй атаці проявив індивідуальну майстерність.

Найрезультативнішим вийшов третій період матчу, в якому "Барси" спочатку зрівняли рахунок, а потім знову опинилися в ролі наздоганяючих. Шайби закинули Логачов, Лялька, а дебютний гол за "Донбас" до свого активу записав захисник Владислав Гончаров. Пізніше хокеїсти Костянтина Буценка змогли скоротити відставання до мінімального, але все-таки поступилися в основний час.

Кращими гравцями матчу стали воротар "Донбасу" Богдан Дьяченко та захисник "Білого Барса" Максим Ядловський.

"Донбас" – "Білий Барс" 3: 2 (0: 0, 1: 0, 2: 2)

Шайби: 1: 0 – Деніскін (Романенко), 23:00, 1: 1 – Логачов (Ядловський, Тимченко), 45:39, 2: 1 – Лялька (Деніскін), 49:20, 3: 1 – Гончаров, 50 : 00, 3: 2 – Тимченко (Печерських, Качан), 53:50.

"Донбас": Дьяченко (Косенко) – Гончаров, Романенко – Кирющенков, Кузьмик, Коренчук; Воронін, Александров – Лялька, Смирнов, Деніскін; Григор'єв, Фірсов – Луговий, Карпенко, Захаров; Ординський, Жовнір – Новиков, Мазур, Свищев.

"Білий Барс": Кучер (Китаєв) – Логачов, Ядловський – Дурдієв, Качан, Тимченко; Гребеник, Таран – Панченко, Арабов, Лісників; Васильєв, Гриценко – Генералов, Буценко, Бородай; Давиденко, Татарин – Панов, Печерських, Ромахін.

У другому матчі дня "Земгале" був сильнішим за "Кременчук" – 7: 4.

Раніше ми писали, що білоруську команду звинуватили в крадіжці рушників і чайника після матчу Ліги чемпіонів.