"Донбас" на виїзді розгромив "Білий Барс" в чемпіонаті УХЛ

28 листопада 2018, 09:40
Донеччани на виїзді закинули п'ять шайб у ворота команди з Білої Церкви

27 листопада матчем між "Білим Барсом" і "Донбасом" стартував 20 тур чемпіонату України з хокею. Матч команди розпочали на рівних, створюючи гострі моменти біля воріт противників. Господарі досить багато часу проводили в зоні свого опонента, однак рахунок закинутих шайб відкрив капітан донеччан Віктор Захаров, який реалізував більшість.

У другому періоді донеччанам вдалося відправити ще три шайби у ворота Кирила Кучера. Відірватися в рахунку хокеїсти "Донбасу" змогли завдяки голам Севастіана Карпенка, Олександра Костикова та Іллі Гончарова. "Білий Барс", в свою чергу, зміг відповісти тільки однією закинутою шайбою – Павло Таран своїм фірмовим кидком від синьої лінії позбавив Богдана Дьяченка шансу на "сухар" в цьому матчі.

Третя двадцятихвилинка пройшла за сценарієм попередньої – донеччани тільки насідали на ворота Кирила Кучера і намагалися збільшити рахунок. В середині періоду Дмитро Ігнатенко в більшості закинув п'яту шайбу у ворота противника.

Нагадаємо, що наступний поєдинок 20 туру відбудеться 28 листопада, о 18:30 в Кременчуці, де місцевий "Кременчук" прийматиме "Льодяних Вовків".

"Білий Барс" – "Донбас" 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Захаров (Гончаров, – більш.), 19:20; 0:2 Карпенко (Денискін), 25:20; 0:3 Костіков (Кірющенков, Захаров), 27:15; 0:4 Гончаров (Костіков), 30:05; 1:4 Таран (Васильєв, Тимченко, -більш.), 33:29; 1:5 Ігнатенко (Кірющенков, Захаров, – більш.), 48:53.