"Донбас" на виїзді розгромив "Білий Барс"

19 жовтня 2016, 22:40
Вперше в історії протистояння білоцерківці програли "Донбасу" менше ніж вісім шайб

Фундамент третьої перемоги "Донбасу" над "Білим Барсом" заклала перша п'ятірка донеччан. Спочатку Олег Шафаренко та В'ячеслав Хакімов асистували Євгену Нікіфорову, який з другої спроби не залишив шансів у "рамці" Краснопольському. А через дві хвилини вже Нікіфоров і Побєдоносцев допомогли подвоїти рахунок Шафаренку.

Ще в першому періоді гості встановили позначку 0:3 – ціль вразив Віктор Захаров після передачі від правого борту Єгора Єгорова.

Не змінилася ситуація і в другій 20-хвилинці: господарі безуспішно захищалися, гості – результативно атакували. Свищев, Бабинець, Большаков і Рамазанов – по разу відзначилися в період з 27-ї по 37-у хвилини, зробивши рахунок 7:0.

Зберігати свої ворота на "замку" в матчах з "Білим Барсом" донеччанам вдавалося трохи менше 165 хвилин. Гольову засуху своєї команди перервав Юрій Поцелуєнко, який вдало зіграв на добиванні. А за п'ять хвилин до кінця ще один раз змусив капітулювати Люльчука – Максим Розумов.
Як результат, вперше в історії протистояння білоцерківці програли "Донбасу" менше ніж вісім шайб.

"Білий Барс" Біла Церква – "Донбас" Донецьк– 2:9 (0:3, 0:4, 2:2)

Шайби: 0:1 Нікіфоров (Хакімов, Шафаренко), 06:09, 0:2 Шафаренко (Побєдоносцев, Нікіфоров), 08:22, 0:3 Захаров (Григор'єв, Єгоров), 11:23, 0:4 Свищев (Мазур, Григор'єв), 26:46, 0:5 Бабинець (Чердак, Рамазанов), 32:49, 0:6 Большаков (Єгоров), 36:28, 0:7 Рамазанов, 36:47, 1:7 Поцелуєнко, 44:53-бол, 1:8 Хакімов (Нікіфоров, Шафаренко), 50:44, 1:9 Мазур (Григор'єв, Єгоров), 53:01, 2:9 Разумов (Козієнко, Даниленко), 54:33.