"Донбас" і "Динамо" закинули на двох одинадцять шайб

30 вересня 2017, 19:02
Донецький клуб здобув сьому поспіль перемогу в чемпіонаті України

Боротьба біля воріт. Фото ХК "

В суботу 30 вересня донецький "Донбас" проводив свій другий домашній матч за три дні – на цей раз суперниками донеччан стали харківські динамівці. Початок поєдинку пройшов за відносну перевагу "Динамо", однак до небезпечних кидків справа не доходила – всі вони були або недостатньо сильними, або блокувалися польовими гравцями донеччан.

Відповідь підопічних Сергія Вітера вийшов результативним – Владислав Луговий допоміг перехопити ігровий снаряд, отримав його після передач від Александрова і Коренчука і відправив шайбу під штангу воріт Владислава Гурко. Відкривши рахунок у матчі, донеччани включили додаткові швидкості, і проблеми біля воріт харків'ян стали виникати набагато регулярніше. В результаті такий тиск двічі приніс свої плоди, причому обидва рази голами відзначилися захисники – Станіслав Ординський і Олександр Александров.

Відкрити рахунок своїм голам у матчі гостям вдалося в більшості – Руслан Лісін зумів в ближньому бою переграти Богдана Дяченка. Скоротити відрив до мінімуму динамівцям вдалося вже після перерви – Олексій Сиротенко залишився один в момент прийому пасу і точним кидком вразив ворота "Донбасу". Рахунок 3: 2 протримався на табло до середини другої двадцятихвилинки, коли творці першої шайби "Донбасу" створили четверту – Олександр Александров і Ілля Коренчук допомогли Владиславу Луговому оформити дубль в матчі.

Однак перевага у дві шайби тривала недовго – Руслан Максименко скористався тим, що Богдан Дьяченко покинув рамку воріт і знову повернув "Динамо" в гру. Динамівці в третьому періоді також зробили помилку, дозволивши Іллі Коренчуку викотитися на ворота Владислава Гурко і повернути перевагу в дві шайби своєї команди. Ще через одну хвилину Микита Новіков закинув шосту шайбу донеччан, однак динамівці також відповіли двома результативними ударами – обидва рази голами відзначилася перша п'ятірка "Динамо". Фінальна сирена зафіксувала 6: 5 на табло "Альтаїр".

"Донбас" – "Динамо" – 6: 5 (3: 1, 1: 2, 2: 2)

Шайби: 1: 0 Луговий (Александров, Коренчук), 6:47, 2: 0 Ординський (Шпак, Коваленко – більш.), 10:57, 3: 0 Александров (Матвієнко, Ворона), 12:24, 3: 1 Лісін (Олійник, Максименко – більш.), 15:54, 3: 2 Сиротенко (Праведний, Худяков), 21:50, 4: 2 Луговий (Александров, Коренчук – більш.), 31:53, 4: 3 Максименко ( Чердак – менш), 33:57, 5: 3 Коренчук, 47:06, 6: 3 Новіков (Мостовий, Свищев), 48:08, 6: 4 Максименко (Піддубний, горище), 52:14, 6: 5 горище (Олійник, Піддубний), 53:25.

Турнірне становище: "Донбас" – 21 (7), "Білий Барс" – 15 (7), "Кременчук" – 12 (6), "Динамо" – 6 (6), "Галицькі Леви" – 6 (7), "Вовки" – 0 (7