"Дніпро" вийшов вперед у півфінальній серії УХЛ

11 березня 2019, 23:17
Херсонці виграли у "Кременчука" перший матч півфіналу чемпіонату України

"Дніпро" здобуває перемогу в Кременчуку / Фото: uhl.com.ua

У Кременчуку відбувся перший матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги, в якому ХК "Кременчук" приймав "Дніпро". Раніше херсонці в двох матчах переграли "Льодяних Вовків", і пройшли в наступний етап плей-офф.

Вже на третій хвилині зустрічі гості вийшли вперед: Кирило Бондаренко підібрав шайбу після програного Іваном Дунаєвим вкидання, і з незручної руки відправив ігровий снаряд у дальній кут воріт над плечем Георгія Бояршинова.

Свою перевагу херсонці подвоїли в кінцівці другого періоду. Олексій Черемнов віддав передачу рівно на ключку Руслану Ромащенку, який закинув свою першу шайбу в розіграшах плей-офф УХЛ.

На 46-й хвилині пресинг "городян" дав результат – Івану Савченку вдалося застати зненацька Олега Петрова і скоротити відставання до однієї шайби.

За лічені секунди до закінчення гри Олександр Савицький випустив шостого польового гравця, однак замість того щоб відігратися, "Кременчук" пропустив – Іван Дунаєв обікрав захисника, і зі своєї зони відправив шайбу у сітку воріт.

Таким чином "Дніпро" вийшов вперед у півфінальній серії, яка триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Наступний матч команди зіграють 13 березня в Кременчуку, початок зустрічі – о 18:30.

"Кременчук" – "Дніпро" – 1: 3 (0: 1; 0: 1; 1: 1)

Шайби: 0: 1 Бондаренко (Дунаєв), 2:41. 0: 2 Ромащенко (Черемнов, Макарицький), 36:12. 1: 2 Савченко (Ворона, Гриценко), 45:27. 1: 3 Дунаєв – порожні ворота.