"Дніпро" вилітає з Ліги чемпіонів

6 серпня 2014, 22:55
Підопічні Мирона Маркевича поступилися "Копенгагену" з рахунком 0:2

Датчани зупинили Коноплянку. Фото ФК "Дніпро"

Дніпропетровський "Дніпро" програв матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів данському "Копенгагену" – 0:2. Тепер підопічні Мирона Маркевича продовжать боротьбу в Лізі Європи.

"Копенгаген" з перших хвилин заволодів ініціативою, що вилилося у гол вже на 9-й хвилині, однак суддя зафіксував у цьому епізоді офсайд.

Господарі поля не стали турбуватися і продовжили нагнітати обстановку біля воріт Бойка. Одна з таких атак і призвела до голу – Політило обрізався в центрі поля, одразу ж пішов пас на фланг, а звідти точний простріл у штрафний майданчик "дніпрян", звідки Корнеліус розстріляв ворота Бойка.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Тільки цього разу данці забили на початку тайму. Кадрії пройшов майже від центру поля, обіграв Федецького на лінії штрафного майданчика і точно пробив низом у дальній кут воріт.

Всі спроби "Дніпра" зрівняти результат не увінчалися успіхом. Більше того, господарі поля мали кілька моментів, щоб збільшити свою перевагу.

Суперник українського клубу в кваліфікації Ліги Європи визначиться у п'ятницю, 8 серпня.

"Копенгаген" – "Дніпро" – 2:0

Голи: Корнеліус (36), Кадрії (53)

"Копенгаген": Андерсен, Хеглі, Бенгтссон, Нільссон, Ділейні, Кадрії (Туту, 70), Н. Йоргенсен, Корнеліус, Амарті, М. Йоргенсен, Аманкваа.

"Дніпро": Бойко, Федецький (Гама, 75), Мазух, Дуглас, Полєвий, Бартуловіч (Селезньов, 46), Канкава, Політило, Матос, Коноплянка, Матеус (Калініч, 54).

Попередження: Нільссон (20), Коноплянка (40), Корнеліус (86).