"Дніпро" виграв перший виїзний матч в УПЛ і опустив "Львів" до зони вильоту

30 листопада 2019, 16:21
Ця перемога дозволила команді Михайличенка наблизиться до середини таблиці

У 16-му турі чемпіонату України "Львів" вдома поступився "Дніпру-1" з рахунком 0:2.

Рахунок був відкритий вже на 16-й хвилині завдяки точному удару Дмитру Коркішка. Пізніше Когут забив другий гол дніпрян на 62-й хвилині, йому асистував Сніжко.

Після цього матчу "Львів" опустився на 11-те місце в УПЛ і відстає на сім очок від "Дніпра-1", який знаходиться на шостому рядку.

Зазначимо, що це перша перемога команди Михайличенко в гостях в УПЛ.

"Львів" – "Дніпро-1" 0:2

Голи: 0:1 – 15 Коркішко, 0:2 – 61 Когут.

"Львів" – Сарнавський, Братков, Борзенко, Люлька, Приймак (Богунов, 46), Педро Вітор, Мартан (Зубков, 72), Татарков, Пернамбуко (Велвес Байано, 77), Ренан Абнер, Рожеріо Шина.

"Дніпро-1" – Юрчук, Гуйє, Шаповал, Лопирьонок, Логінов, Когут (Чичиков, 85), Кравченко, Сніжко (Вакулко, 79), Коркішко, Булеца, Супряга (Назаренко, 74).

Попередження: Приймак (42), Супряга (43), Лопирьонок (45).

Нагадаємо, напередодні були названі претенденти на кращий гол-2019 в Україні. До шорт-листа номінантів потрапили дальній удар півзахисника "Динамо" Сергія Сидорчука в матчі Кубка України з "Шахтарем" (2:1), а також "золотий" гол Георгія Цітаішвілі в фіналі переможного для нас молодіжного чемпіонату світу проти Південної Кореї (3:1) і шикарний гол дальнім ударом у виконанні півзахисниці жіночої збірної України U-17 Надії Іванченко.