"Дніпро" всуху обіграв "Динамо" в чемпіонаті України з хокею

17 листопада 2018, 19:45
Закинувши дві шайби в першому періоді, хокеїсти з Херсона довели матч до перемоги

"Дніпро" обіграв "Динамо" 2:0. Фото uhl.com.ua

В Херсоні відбувся другий матч 17 туру чемпіонату України з хокею чемпіонату Української хокейної ліги між " Дніпром " і " Динамо " .

Перший період команди провели фактично нарівні, однак на табло відобразилося зовсім інше – спочатку Іван Золотухін відкрив рахунок в поєдинку. а потім капітан "Дніпра" Микола Коляда на останній хвилині періоду відправив другу шайбу в ворота Тимура Мамедова.

У другому періоді перевагою явно володіла херсонська команда, яка здійснила багато небезпечних випадів на ворота супротивника. "Динамівці", в свою чергу, могли тільки зрідка відповідати опонентові з Херсона, але все ж атаки на ворота Олега Петрова були не менш гострими.

За таким же сценарієм клуби провели і заключний відрізок зустрічі – харків'яни всіма силами намагалися відіграти пропущені шайби, а херсонці впевнено стримували цей натиск противника. Однак другий і третій періоди закінчилися без закинутих шайб і на табло зберігся рахунок, встановлений ще в першій двадцятихвилинці.

"Дніпро" – "Динамо" 2: 0 (2: 0, 0: 0, 0: 0)
Шайби: 1: 0 Золотухін (Мацейко), 10:32; 2: 0 Коляда (Жвачкін, Бондаренко), 19:02.

"Дніпро": Петров (Сурканов); Декало – Шулешов, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Шпак, Будько – Кругляков; Янішевський (А) – Коляда (К) – Болдирєв, Золотухін – Мацейко – Жвачкін (А), Коваленко – Сірченко – Бондаренко, Тимченко – Брага – Найдьонов.

"Динамо": Мамедов (Гурко); Жовнір – Дегтярьов, Матвієнко (А) – Наливайко, Лісін – Бабчук, Шматько -; Кобиков – Ромащенко (К) – Олійник, Худяков – Максименко (А) – Колядинський, Сиротенко – Халін – Скребель, Праведний