"Дніпро" став останнім півфіналістом Кубка України

6 квітня 2016, 22:06
Команда Мирона Маркевича у матчі знову розгромила "Сталь" з різницею у три м'ячі

"Дніпро" - "Сталь" - 4:1. Фото ФК "Дніпро"

"Дніпро" оформив путівку у півфінал, забивши у двох іграх проти "Сталі" сім голів, а пропустивши лише один. "Гра з "Дніпром" – це як "Феррарі" проти "Лади", – говорив перед матчем тренер "Сталі" Ерік ван дер Меєр.

У середу команда Мирона Маркевича у Дніпропетровську в матчі-відповіді 1/4 фіналу розгромила "Сталь" з рахунком 4:1. Перший матч на початку березня, нагадаємо, завершився перемогою "Дніпра" з рахунком 3:0.

Дублем у складі переможців відзначився Матеус (48-а і 61-а хвилини), ще по голу забили Лео Матос (29) і Лучкевич (64). Гол престижу за п'ять хвилин до фінального свистка оформив форвард гостей Денис Васін.

Раніше в півфінал Кубка України вийшли "Шахтар", "Зоря" та "Олександрія".

"Дніпро" – "Сталь" – 4:1 (1:0)

Голи: Матос (29), Матеус (48), Матеус (61), Лучкевич (64) – Васін (85)

Жовті картки: Матос (25), Лучкевич (65) – Фернандес (29), Малакян (60), Васін (90+1)