"Дніпро" перериває суперсерію "Донбасу", "Динамо" долає аутсайдера: огляд матчів УХЛ

31 січня 2019, 13:02
Донеччани перервали 17-матчеву переможну серію, поступившись на виїзді лідеру УХЛ "Дніпру" в серії булітів

/ Фото: uhl.com.ua

У середу в чемпіонаті України з хокею пройшли два поєдинки УХЛ. В одному зустрічалися лідери сезону "Дніпро" і "Донбас", а в іншому грали аутсайдери чемпіонату харківське "Динамо" і київські "Крижані Вовки".

"Динамо" в одну шайбу обігрує "Крижаних Волков"

Вже на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Олексій Сиротенко, добивши ігровий снаряд у ворота після кидка Богдана Наливайка. Наступну шайбу глядачам довелося чекати до середини другого періоду, коли "Крижаним Вовкам" вдалося зрівняти рахунок – Іван Федосов реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Найрезультативнішим видався заключний період матчу. Спочатку в воротах Віталія Власенка двічі, зусиллями Сергія Пойманова і Дмитра Халіна, відзначилися харків'яни, і до 52-ї хвилини рахунок на табло був 3: 1. Однак буквально протягом кількох хвилин "Крижаним Вовкам" вдалося відігратися: спочатку шайбу закинув Олександр Найдьонов, а потім штрафний кидок реалізував Олексій Овчинников.

Рівний рахунок на табло тримався до 58-ї хвилини, коли закинув Микита Олійник. Цей гол перервав 16-матчеву "суху" серію нападника харків'ян і приніс перемогу МХК "Динамо".

МХК "Динамо" – "Крижані Вовки" 4: 3 (1: 0; 0: 1; 3: 2)

Шайби: 1: 0 Сиротенко (Халін, Наливайко), 2:02. 1: 1 Федосов (Мікульчик, Шабанов – більш.), 28:04. 2: 1 Пойманов (Сиротенко, Халін), 46:39. 3: 1 Халін (Пойманов), 51:13. 3: 2 Найдьонов (Дворник, Бурнатов), 51:22. 3: 3 Овчинников (штрафн. кидок), 54:38. 4: 3 Олійник (Скрипець, Фірсов), 57:36.

"Дніпро" в серії булітів переграв "Донбас"

У першому періоді команди придивлялися одна до одної, приділяючи увагу, перш за все, обороні власних воріт. Трохи краще виглядали підопічні Сергія Вітера, але господарі стримували атаку супротивника.

У схожому ключі пройшла і друга 20-хвилинка. Гострі гольові моменти створювалися не дуже часто, як цього б хотіли вболівальники хокею. Неточність спортсменів і надійна гра Олега Петрова і Богдана Дяченка в рамці залишили глядачів без голів і в другому періоді.

Такі матчі завжди закінчуються на першій шайбі, потім – справжній трилер з непередбачуваним фіналом. Саме так і сталося в Херсоні. Спершу гості завдяки влучному удару Владислава Гончарова вирвалися вперед. Але через 14 секунд прийшла "ответка" від "Дніпра" – Ілля Декало потужно вистрілив з синьої лінії і влучив точно в ціль. І відразу "Донбас" забиває вдруге: Володимир Романенко самостійно розібрався біля воріт суперника і кинув повз Олега Петрова – 1: 2.

Господарі великими силами пішли в атаку, і могли поплатитися за це – донеччани кілька разів тікали від захисту супротивника, але не могли закинути шайбу в третій раз. Херсонці в свою чергу бажаного домоглися, коли реалізували подвійну більшість: завершив затяжну комбінацію Руслан Ромащенко. До кінця періоду обидва клуби так і не забили.

В овертаймі глядачі стали свідками справжніх гойдалок, де відзначитися могла кожна команда. Однак долю протистояння спортсмени таки з'ясовували в серії післяматчевих булітів. І тут у господарів залишилося більше сил і нервів – "Дніпро" двічі закинув у ворота Дяченка, в той час як Олег Петров лише одного разу не виручив своїх партнерів. Переможний буліт на рахунку Дмитра Пугачова.

3: 2 – "Дніпро" зберігає першу позицію в регулярному чемпіонаті і відривається від донеччан на чотири очки. Колектив Сергія Вітера вперше за два з половиною місяці програв у регулярній першості.

"Дніпро" – "Донбас" 3: 2 Б (0: 0, 0: 0, 2: 2, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 0: 1 Гончаров (Ігнатенко, Захаров), 41:34. 1: 1 Декало (Золотухін, Білоусов), 41:46. 1: 2 Романенко, 43:05. 2: 2 Ромащенко (Бондаренко, Дунаєв – більш. 2), 55:59.

Нагадаємо, що 34 тур Української хокейної ліги завершиться в Білій Церкві, куди до місцевих "барсів" приїде "Кременчук". Початок – о 18:40.