"Дніпро" піднявся на третє місце в таблиці чемпіонату України

16 квітня 2016, 19:09
Команда Мирона Маркевича на своєму полі розгромила "Металіст" з рахунком 5: 0

У матчі 22 туру чемпіонату України "Дніпро" розгромив "Металіст". Поєдинок пройшов у суботу в Дніпропетровську і завершився з рахунком 5: 0 на користь команди Мирона Маркевича, яка повернула собі третє місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

У першому таймі рахунок відкрив Євген Шахов (32-а хвилина). Решта м'ячі влітали в сітку воріт "Металіста" у другому таймі: дублем відзначився костариканський півзахисник дніпрян Джон Руїс, по голу забили Валерій Лучкевич та Роман Зозуля (з пенальті).

Після цього матчу в активі "Дніпра" стало 43 очки – на два більше, ніж у "Зорі"
, яка втратила очки.

Таблиця чемпіонату України.

"Дніпро" – "Металіст" – 5: 0 (1: 0)
Голи : Шахов ( 32 ) , Руїс ( 65 ) , Лучкевич ( 71 ) , Зозуля ( 75 , пен ) , Руїс ( 90 + 1 )
Жовті картки : Піко ( 28 ) , Ротань ( 59 ) , Сваток ( 90 + 3 ) – Третьяков ( 25 ) , Зотко ( 39 ) , Полянський ( 73 ) , Корнєв ( 88 )