"Дніпро" здобув вольову перемогу над "Шахтарем"

23 травня 2015, 19:53
Команда Мирона Маркевича перемогла "гірників" з рахунком 3:2, хоча після першого тайму поступалася 1:2

У центральному матчі 25 туру української футбольної Прем'єр-ліги "Дніпро" обіграв "Шахтар". Поєдинок у суботу на "Дніпро-Арені" у Дніпропетровську завершився з рахунком 3:2 на користь команди Мирона Маркевича.

Гості вийшли вперед вже на сьомій хвилині: Алекс Тейшейра у дотик замкнув передачу Бернарда. Через 15 хвилин "Дніпро" відігрався: головою точно на добиванні зіграв Матеус. На 27-й хвилині Тейшейра оформив дубль, вийшов на перше місце в списку бомбардирів ЧУ (у нього і Бікфалві по 16 голів) і знову вивів "гірників" вперед.

У другому таймі забивали тільки господарі. На 64-й хвилині Роман Безус зрівняв рахунок, а на 81-й Валерій Лучкевич встановив остаточний рахунок – 3:2.

На 93-й хвилині матчу Ярослав Ракицький отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

За тур до фінішу чемпіонату України "Шахтар" займає друге місце з 55-ма очками, а "Дніпро" йде третім з 53-ма очками. Доля другої путівки в Лігу чемпіонів вирішиться в останньому турі: "Шахтар" зіграє з "Карпатами", а "Дніпру" чекає виїзд в Ужгород.