"Дніпро" обіграв "Київ-баскет" в принциповому матчі чемпіонату України

26 грудня 2019, 21:13
Команда з Дніпра залишається лідером за втраченими очками, хоча перше місце поки посідає "Прометей"

Сьогодні в столичному Палаці спорту "Меридіан" пройшов один із центральних матчів усього українського сезону 2019/20. Зустрічалися команди, що мали найменше поразок у Суперлізі: "Київ-баскет" приймав "Дніпро". До речі, розігруючий збірної України закинув божевільний баззер-бітер зі своєї половини майданчика.

Поєдинок виправдав очікування вболівальників і вийшов напруженим. Гості з Дніпра виграли першу чверть 23:18 і далі намагалися утримувати перевагу. У підсумку саме такий п'ятиочковий відрив побачили на табло і після фінальної сирени: "Київ-баскет" програв 81:86.

Читайте, як для Матчу всіх зірок чемпіонату України з баскетболу придумали логотип.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі виявився центровий збірної Кирило Фесенко, за 26 хвилин набрав 28 очок. У господарів 22 пункти зібрав американський захисник Кейсі Шепард, якого збираються натуралізувати. "Дніпро" піднявся на друге місце, хоча залишається лідером за програними матчами, маючи всього дві поразки в сезоні. Просто підопічні Дениса Журавльова зіграли менше, ніж конкуренти, через участь в єврокубках.

Дивіться, як жіноча збірна України обіграла Португалію у відборі на Євробаскет-2021