"Дніпро" обіграв "Донбас" у чемпіонаті України

10 жовтня 2018, 22:44
Чемпіон країни зазнав поразки в Херсоні

Фото ХК "Донбас"

В рамках восьмого туру Української хокейної ліги донецький "Донбас" вирушив до Херсона, де чемпіонам країни вперше належало зіграти на льодовій арені "Фаворит" проти "Дніпра".

Команда Юліуса Шуплера почала гру агресивнішу за суперника, постійно створюючи небезпеку біля воріт Олега Петрова, але переграти голкіпера в першій 20-хвилинці так і не вдалося. Замість цього господарям вдалося провести курйозний гол, автором якого став Кирило Бондаренко.

На старті другого періоду градус боротьби зріс, і на льоду почали траплятися сутички. У цій боротьбі Ілля Коренчук зміг замкнути класний пас від Віталія Кірющенкова, реалізувавши більшість, але "Дніпро" відігрався в наступній же атаці.

В результаті невеликої помилки херсонцям вдалося швидко закинути втретє, що надломило моральний стан гостей. У заключному періоді настрій на те, щоб відіграти дві шайби, практично пропав після голу Івана Золотухіна.

Таким чином "Донбас" не зміг набрати очки на виїзді в Херсоні, відпустивши суперника на 7 очок вперед у турнірній таблиці.

"Дніпро" – "Донбас" – 4: 1 (1: 0, 2: 1, 1: 0)

Шайби: 1: 0 – Бондаренко (Коляда) – 9:06, 1: 1 – Коренчук (Кирющенков, Гончаров – бол.) – 34:43, 2: 1 – Жвачкін (Пугачов) – 35:19, 3: 1 – Декало (Золотухін, Коляда) – 39:21, 4: 1 – Золотухін (Пугачов, Жвачкін) – 45:45.

"Дніпро": Петров (Сурканов) – Белоусов, Декало – Янішевський. Коляда (К), Бондаренко; Пугачов, Афанасьєв – Золотухін, Коваленко, Жвачкін; Сірченко, Шпак – Макарицький, Мацейко, Брага; Матусевич, Будько – Тимченко, Найдьонов, Болотін.

"Донбас": Дьяченко (Дуве) – Гончаров, Романенко – Кірющенков, Луговий, Коренчук; Александров, Ігнатенко – Чердак, Смирнов, Денискін; Григор'єв (К), Фірсов – Новиков, Карпенко, Костиков; Воронін, Скрипець – Мазур, Мостовий.