"Дніпро" не зміг обіграти бельгійський "Беверен"

16 липня 2014, 22:23
Товариський матч у Голландії завершився з рахунком 1:1

"Дніпро" не зміг обіграти "Беверен" - 1:1. Фото ФК "Дніпро"

Вже наступного дня після поєдинку проти ПАОКа (1:0) "Дніпро" провів ще один контрольний матч: цього разу суперником став бельгійський "Беверен", котрий вже через 10 днів стартує в чемпіонаті своєї країни у грі з "Брюгге".

Гра вийшла невидовищною. На команди негативно діяла спека, що настала у середу на кордон Німеччини з Голландією, і гравці допускали занадто багато браку. Доведених до логічного завершення комбінацій було мало.

Вже на другій хвилині Сергій Політило відмінним пасом відправив Ніколу Калініча один на один з воротарем і форвард пробив повз голкіпера у сітку. Ще через 10 хвилин Андрій Близниченко (після ще однієї гарної передачі Політила) заробив пенальті, але, на відміну від вчорашнього поєдинку, Євген Селезньов не зумів відзначитися з "точки" – його удар намертво взяв голкіпер "Беверена".

Сприятливий дебют не знайшов свого продовження, і, незважаючи на те, що повністю вирівняти хід гри "Беверен" не міг, гольових моментів більше не було. Більш того, в одній з нечастих атак бельгійці зрівняли рахунок: їхній форвард Емон Рено головою переправив м'яч у сітку.

Нова порція осмислених атак дніпрянам вдалася лише у другому таймі, коли їхні дії попереду явно освіжили Євген Коноплянка і Роман Зозуля. Перший виконав кілька філігранних закидань у штрафну, що призводило до небезпечних моментів. На жаль, до влучного удару довести їхні партнери не зуміли, і "Дніпро" вперше за два літні збори пішов з поля без перемоги.

"Дніпро": Лаштувка, Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Влад, Політило, Федорчук (Канкава, 46), Гама, Близниченко (Коноплянка, 57), Селезньов, Калініч (Зозуля, 57).

Голи: Калініч, 2, Рено, 19.

На 11-й хвилині Селезньов не реалізував пенальті (воротар).