"Дніпро" на виїзді обіграв "Зорю" у чемпіонаті України

3 грудня 2016, 19:24
У матчі в Запоріжжі було забито п'ять голів

"Зоря" - "Дніпро" - 2: 3

У матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги "Дніпро" обіграв "Зорю". Матч пройшов у суботу в Запоріжжі і завершився з рахунком 3: 2 на користь команди Дмитра Михайленка.

Вже до 23-й хвилині гості повели 2: 0 після влучних ударів Владислава Кочергіна і Валерія Лучкевича. На початку другого тайму господарям вдалося відігратися після голів Дениса Безбородька і Олександра Караваєва. Переможний гол на 79-й хвилині забив Владислав Кочергін, який оформив дубль.

Після цього матчу в активі "Дніпра" стало 11 очок – команда піднялася на десяте місце. У "Зорі" залишилося 31 очок і третє місце
. Таблиця чемпіонату України.

"Зоря" – "Дніпро" – 2: 3 (0: 2)
Голи : Безбородько ( 57 ) , Караваєв ( 61 ) – Кочергін ( 14 ) , Лучкевич ( 23 ) , Кочергін ( 79 )
Жовті картки : Ярмаш ( 16 ) , Соболь ( 26 ) , Любеновіч ( 80 ) – Сваток ( 29 ) , Ротань ( 36 )