"Дніпро" мінімально обіграв охтирський "Нафтовик"

10 березня 2015, 19:03
Команда Мирона Маркевича перед матчем в Лізі Європи зіграла з перволіговим "Нафтовиком"

Євген Селезньов забив єдиний гол у матчі. Фото ФК "Дніпро"

Триденну паузу між поєдинками з "Карпатами" і "Аяксом" дніпропетровський "Дніпро" заповнив спарингом з охтирським "Нафтовиком", в якому взяли участь не зігралі у Львові футболісти, за винятком виходили на заміни Романа Зозулі та Андрія Близниченко, які за часом провели один тайм, але на двох.

Охтирчани вдруге за останні півтора місяці виступили спаринг-партнером команди Мирона Маркевича, в першому випадку добившись сенсаційної великої перемоги (4: 1 в кінці січня). Сьогодні ж відбувся реванш, хоча і з мінімальним рахунком – 1:0. Гол наприкінці першого тайму забив Євген Селезньов.

"Дніпро" – "Нафтовик" – 1:0 (1:0)
Гол: Селезньов (44)
На 82-й хвилині Білий ("Нафтовик") не реалізував пенальті

"Дніпро": Лаштувка (Баштаненко, 46) – Нагієв (Турдієв, 63), Папа Гуйє (Гудзь, 63), Чеберячко (Васильєв, 46), Ежідіо (Влад, 46), – Вергун (Ведмідь, 63), Шахов (Козловський, 46), Близниченко (Костишин, 46), Вакулко (Лео Матос, 46), Зозуля (Кочергін, 46), – Cелезньов (Саламаха, 46).