"Дніпро" довів безпрограшну серію в чемпіонаті України до 10 матчів

22 квітня 2017, 19:05
Підопічні Дмитра Михайленка не програють в 2017 році

Фото ФК "Дніпро"

"Дніпро" обіграв волтавскую "Ворсклу" в матчі 26-го туру чемпіонату України.

У першому таймі Владислав Кочергін відкрив рахунок в матчі, а після перерви Артем Довбік подвоїв перевагу господарів поля. Цей рахунок протримався до самого фінального свистка.

Дніпряни довели свою безпрограшну серію до 10 матчів. В останній раз команда Дмитра Михайленка покидала поле з поразкою ще в минулому році, коли вдома поступилася "Шахтарю" (0: 2).

Правда, в цих 10 матчах "Дніпро" зумів перемогти лише тричі, в інших випадках команда задовольнялася нічиїми.

"Дніпро" – "Ворскла" – 2: 0
Голи: Кочергін (15), Довбік (54)

"Дніпро": Лунін, Нагієв (Когут, 75), Польовий, Адамюк, Сваток, Кочергін, Чеберко (Ротань, 68), Довбік (Баланюк, 76), Влад, Луньов, Лопирьонок.

"Ворскла": Шуст, Даллку, Саків (Ткачук, 46), Пердута, Шарпар, Чеснаков, Кравченко (Хльобас, 62), Мякушко, Дитина, Одарюк (Баранник, 82), Загорулько.

Попередження: Одарюк (66), Кочергін (86).