"Дніпро-1" – "Олімпік": відеотрансляція матчу першого "карантинного" туру чемпіонату України

30 травня 2020, 17:00
Команди проводять свій перший офіційний поєдинок після більш ніж 2-місячної павзи

У суботу, 30 травня, в чемпіонаті України з футболу, який відновився після тривалої перерви, проходить матч нижньої шістки між командами "Дніпро-1" – "Олімпік". Команди зустрічаються на порожній "Дніпро-Арені". Початок – о 17:00. Паралельно проходить гра в ТОП-6. Дивитися онлайн "Олександрія" – "Зоря"можна в трансляції на нашому сайті.

Трансляція матчу "Дніпро-1" – "Олімпік"

Відзначимо, що в цьому матчі діють тимчасові зміни в правилах. Кожній команді дозволено зробити по п'ять замін, але в цілях мінімізації затримок є три можливості це зробити (отже, потрібно буде робити подвійні або потрійні заміни, або заміни в перерві). Одночасно на стадіоні можуть перебувати не більше 200 людей, причому їх вік повинен бути від 18 до 60 років. Це стосується всіх – футболістів, суддів, співробітників команд, стадіону, трансляторів. Всі люди на арені повинні носити маски, крім футболістів на полі, головних тренерів, суддів, коментаторів і арбітрів VAR. Діє заборона на рукостискання, а пресконференції проходитимуть у віртуальному режимі.

Раніше відбувся перший матч в Україні після карантину: "Десна" обіграла "Колос" і обійшла "Динамо".Чернігівська команда на полі "Оболонь-Арени" забила два "сухих" м'ячі у ворота суперників з Ковалівки.