"Дніпро-1" не втримав перемогу над "Ворсклою" в чемпіонаті України

17 серпня 2019, 16:06
Команди обмінялися голами у другому таймі, а кінцівку гру гості догравали в меншості

/ Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

Полтавська "Ворскла" і "Дніпро-1" розійшлися миром в стартовому матчі 4-го туру чемпіонату України. Поєдинок у Полтаві завершився з рахунком 1:1. Рахунок в матчі відкрив Олексій Чичиков, відгукнувшись на навіс з флангу. Господарі поля зрівняли рахунок лише через чотири хвилини зусиллями Юрія Коломійця.

Уже в компенсований час пряму червону картку за розмови з арбітром заробив капітан "Дніпро 1" Сергій Кравченко, але скористатися перевагою полтавчани просто не встигли.

"Ворскла" – "Дніпро-1" – 1:1
Голи: Чичиков (50), Коломоєць (54)

"Ворскла": Ткаченко, Артур, Пердута, Кане, Мартиненко, Шехіч (Ребенок, 70), Петрович, Габелок, Луїзао (Стрижак, 46), Чеснаков, Коломоєць.

"Дніпро-1": Кліщук, Гуйє, Лопирьонок (Сафронов, 13), Шаповал, Логінов, Кравченко, Вакулко, Коркішко (Булеца, 66), Когут (Назаренко, 77), Чичиков, Куліш.

Попередження: Шехіч (7), Коркішко (26), Пердута (28), Когут (34), Чеснаков (73), Габелок (78).

Видалення: Кравченко (90).

Кілька місяців тому "Дніпро-1" вперше в історії зустрічався з "Ворсклою" в офіційному матчі – на рівні чвертьфіналу Кубка України дніпряни перемогли суперника 2:0. Також команди встигли провести між собою три спаринги – один матч завершився на користь дніпрян, ще двічі були зафіксовані нічиї. Таким чином, "Дніпро-1" ще жодного разу в своїй короткій історії не програвав "Ворсклі".