"Дніпро-1" – "Львів" – 2: 3: відео всіх голів останнього матчу п'ятого туру УПЛ

26 серпня 2019, 21:56
Найбільш бразильський клуб Європи вирвав перемогу на останніх хвилинах трилерного поєдинку

У заключному матчі п'ятого туру чемпіонату України з футболу "Дніпро-1" на своєму полі несподівано програв одному з аутсайдерів першості – найбільш бразильській команді європейських першостей "Львову". Поєдинок, в якому суперники на двох забили п'ять м'ячів, завершився перемогою львів'ян з рахунком 3: 2. При цьому гості вирвали три очки буквально за кілька хвилин до фінального свистка з пенальті, який у ворота дніпрян "привіз" Папа Гуйє. Знаменитому сенегальцю цей фол коштував видалення.

• "Дніпро-1" – ПФК "Львів" – 2: 3
  • Голи: Польовий, 56, Куліш, 67 – Ренан, 34, Пернамбуко, 51, Шина, 88 (з пенальті)
  • "Дніпро-1": Кліщук – Сафронов (Романюк, 46), Гуйє, Логінов, Польовий – Батагов, Загальський (Когут, 46) – Чичиков, Коркішко (Назаренко, 61), Булеца – Куліш.
  • ПФК "Львів": Сарнавський – Гончар, Борзенко, Братков, Квасний – Мартан, Приймак – Шина, Пернамбуко (Вісенте, 71), Педро (Липі, 46) – Ренан (Богунов, 54).
  • Вилучення: Гуйє, 87 (повторне попередження)

Як ми писали раніше, в "Шахтар" перейшов вихованець "Динамо", який забив П'ятову на 150-річчя Донецька. 20-річний півзахисник Владислав Вакула спеціалізується на голах-красенях і рівняється на Пауло Дібалу.

Також повідомлялося, що ворожка краще за Михайличенка знає, коли "Динамо" проб'ється в Лігу чемпіонів. "Якби я був оракулом, я б передбачив, коли це трапиться. А на своїй посаді я просто буду робити все можливе, щоб це сталося якнайшвидше", – сказав новий коуч киян після 1: 1 з "Олімпіком".