"Дніпро-1" зіпсував дебют Максимову і здолав "Ворсклу" в чемпіонаті України завдяки пенальті

23 листопада 2019, 19:26
Єдиний м'яч на 80-й хвилині з "точки" забив Дмитро Коркішко, зіпсувавши дебют Максимову

Сьогодні в українській Прем'єр-лізі відбулися два матчі, і обидва завершилися з однаковим рахунком 1:0 на користь господарів. У першому поєдинку дня, як ми писали, "Олександрія" обіграла "Зорю". А трохи пізніше "Дніпро-1" на своєму полі впорався з полтавською "Ворсклою".

У цій зустрічі зійшлися два колишні гравці "Дніпра" і київського "Динамо" Дмитро Михайленко та Юрій Максимов, які нині тренують команди. Для Максимова дебют вийшов не дуже вдалим – його підопічні програли. Все вирішив єдиний м'яч, забитий з пенальті. Дмитро Коркішко заробив 11-метровий і на 80-й хвилині сам же його реалізував.

Ця перемога дозволила дніпрянам підскочити в турнірній таблиці з 10-го місця на сьоме. А "Ворскла" залишилася на останній сходинці.