Динамівський слід і курйозний гол: огляд матчу Угорщина – Естонія

16 листопада 2018, 11:55
У групі C2 Ліги націй УЄФА команда Тамаша Кадара обіграла явного аутсайдера

Тамаш Кадар в матчі Угорщина - Естонія. Фото: AFP

У програмі  матчів Ліги націй УЄФА 15 листопада гра Угорщина – Естонія в групі C2 була цікава для нас насамперед присутністю в обоймі господарів поля центрального захисника київського "Динамо" Тамаша Кадара. У нинішньому складі збірної Угорщини 28-річний Кадар – найдосвідченіший гравець оборони, а за кількістю матчів за національну команду (52) поступається лише 31-річному півзахиснику Балажу Джуджаку (97).

У поєдинку з Естонією Джуджак вийшов тільки на заміну, а ось Кадар провів 90 хвилин на полі і допоміг зберегти ворота на замку.

У естонців, за великим рахунком, був лише один по-справжньому небезпечний момент – на 5-й хвилині після подачі кутового.

А ось після цього угорці показали, як потрібно забивати після кутового: відзначився напарник Кадара за центром оборони – 26-річний Віллі Орбан з "РБ Лейпциг".

Далі події розвивалися переважно біля воріт Мікеля Аксалу, який іноді рятував команду, а іноді намагався її поховати. На 18-й хвилині його грубу помилку угорці пробачили, а ось на 69-й головний форвард команди господарів Адам Салаї – суперник "Шахтаря" у Лізі чемпіонів у складі "Хоффенхайма" – покарав за необачність.

Угорщина – Естонія – 2:0

Голи: Орбан (8), Салаї (69).

Угорщина: Дібус – Барат, Орбан, Кадар, Корхут – А.Надь, Паткай – Д.Надь (Джуджак, 65), Калмар (Кляйнхейшлер, 84), Ковач – Салаї (Біді, 76).

Естонія: Аксалу – Теністе, Віхманн, Тамм, Пікк – Дмитрієв, Антонов – Лутц (Пурі, 77), Васильєв (Пур'є, 82), Ойямаа (Зеньов, 61) – Аньєр.

З турнірної точки зору матч мало що вирішував, оскільки наздогнати збірну Фінляндії, яка пішла у відрив, Угорщина не могла навіть теоретично.

Сьогодні о 21:45 за київським часом в Лізі націй почнуться сім матчів другого ігрового дня заключного туру:розклад і результати матчів Ліги націй УЄФА 16 листопада.