Динамівець Гонсалес не забив пенальті і зберіг Мессі шанси поборотися за Кубок Америки

20 червня 2019, 09:38
Аргнетінці набрали лише один бал, але зберігають шанси на вихід з групи

Дерліс Гонсалес / Фото: AFP

Збірна Аргентини не може виграти другий матч поспіль на Кубку Америки. У другому турі групового етапу Мессі і компанія не змогли переграти команду Парагваю, кольори якої захищає динамівець Дерліс Гонсалес.

Парагвайці вийшли вперед у першому таймі завдяки точному удару Ричарда Санчеса. Після перерви аргентинці рахунок зрівняли – Мессі реалізував пенальті.

Через кілька хвилин аргентинці могли пропустити другий гол, але Дерліс Гонсалес не зумів переграти голкіпера з пенальті, який сам же і заробив.

Після двох турів Аргентина посідає останнє місце в групі, Парагвай sде другим. А ось Колумбія вже забезпечила собі вихід з групи.

Голи: Санчес (37), Мессі (57, пен)

Аргентина: Армані, Каско, Тальяфіко, Отаменді, Пеццелья, Паредес, Ло Чельсо, Перейра (Агуеро, 46), де Пауль (Суарес, 87), Мессі, Мартінес (Ді Марія, 67).

Парагвай: Фернандес, Арсамендія, Гомес, Піріс, Алонсо, Рохас, Рохас, Санчес, Альмірон (Ортіс, 87), Сантандер (Ромеро, 72), Гонсалес (Ескобар, 90).

Попередження: Гомес (32), Рохас (43), Армані (45), Піріс (55), Тальяфіко (80), Отаменді (83).

Нагадаємо, вчора українське дербі на Кубку Америки завершилося на користь динамівця. Команда Карлоса Самбрано обіграла збірну Марсело Морено.

Нагадаємо, що збірна України U-20 вперше в історії стала переможцем чемпіонату світу з футболу. У фіналі мундіалю наша команда обіграла Південну Корею з рахунком 3:1, а напередодні герої повернулися на батьківщину: