"Динамо" завершило збори перемогою над "Волеренгою"

9 лютого 2019, 15:55
Голи Русина і Кравченка допомогли киянам обіграти норвезький клуб

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні київське "Динамо" завершило спаринг-програму на зимових зборах. У товариському матчі динамівці зустрічалися з норвезькою "Волеренгою". Наставник киян дав шанс проявити себе найближчому резерву, випустивши в стартовому складі гравців другої обойми, трошки розбавивши їх більш досвідченими виконавцями: Бущан, Шабанов, Сідклей, Смирний, Кравченко, Гармаш, Сидорчук, Алібеков, Шепелев, Андрієвський, Русин.

"Динамо" почала агресивно і відкрило рахунок уже на 6-й хвилині, коли відзначився Русин. Потім пару раз пробивав Гармаш, а другий м'яч у поєдинку зі штрафного забив Кравченко на 39-й хвилині.

Після перерви активніше заграла "Волеренга", створивши кілька небезпечних моментів і таки забила. На 69-й хвилині Греден з меж штрафного майданчика пробив точно в кут.

До кінця зустрічі рахунок не змінився. Перемога "Динамо" – 2: 1. Наступний для киян буде вже офіційним 14 лютого вони зіграють з "Олімпіакосом" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Нагадаємо, що в попередньому товариському матчі "Динамо" зіграло внічию з "Мальме".