"Динамо" завершило перший збір нічиєю з "Нефтчі"

3 липня 2014, 17:02
У киян відзначилися Рибкалка і Ярмоленко

Фото ФК "Динамо"

В останньому матчі на першому австрійському зборі динамівці зустрічаються з бакинським "Нефтчі", який для того щоб зустрітися з "біло-синіми" навіть переніс свою раніше заплановану в цей день гру.

Азербайджанський клуб, який замінив таким чином празьку "Спарту" виявився дуже гідним супротивником. Команда, укомплектована в основному легіонерами, виставила в стартовому складі проти динамівців відразу вісім таких футболістів. Зазначимо, що у нас подібних гравців з перших хвилин було в два рази менше.

Гра з перших хвилин пішла у взаємних атаках. Футболісти "Нефтчі" великими силами переходили на половину поля "біло-синіх" намагаючись завершувати кожну зі своїх атак ударами. Підопічні Сергія Реброва, мали в свою чергу досить збалансований вигляд, коли потрібно то прискорюючи, то сповільнюючи темп гри.

На 31-й хвилині номінальні господарі відкрили рахунок, після того як м'яч, спрямований у раму воріт Сергієм Рибалкою, зрикошетив від ноги Бертуччо, залетів у ворота Стаменковича.

Ще через чотири хвилини рахунок був подвоєний. Дьемерсі Мбокані забезпечив передачею Андрія Ярмоленка і той у звичному для себе стилі, показавши техніку, не залишив шансів голкіперу "Нефтчі".

На цьому голи в першій половині матчу не закінчилися. В одній зі своїх масованих атак рикошет вже зіграв злий жарт з Олександром Шовковським, чим і допоміг відзначитися капітанові бакинців Флавіньо.

Початок другої частини матчу приніс успіх "Нефтчі". Камерунський форвард Нфор замкнув головою передачу з лівого флангу – 2:2.

У час, що залишився команди намагалися схилити чашу терезів на свою користь, причому, якщо у команди Беюкагі Гаджиєва така реальна можливість випала лише раз, то "біло-сині" розтринькавши безліч моментів, забити переможний гол так і не змогли.

"Динамо" – "Нефтчі" (Баку, Азербайджан) – 2:2

" Динамо ": Шовковський (к), Рибка, 46), Сілва (Рижук, 72), Селін (Люлька, 46), Драгович (Цуріков, 67), Макаренко (Ягодінскіс, 72), Гусєв (Калитвинцев, 56), Беланда (Аруна, 56), Безус (Сидорчук, 61), Рибалка (Буяльський, 61), Ярмоленко (Харатін, 67), Мбокані (Кравець, 46).

Голи : Рибалка (31), Ярмоленко (35) – Флавіньо (40), Нфор (51).