"Динамо" забило чотири голи "Вересу" у чемпіонаті України

22 квітня 2018, 19:08
Рівненський клуб не зміг вдруге відібрати очки у киян у Львові

Перемога "Динамо" у Львові. Фото Twitter

28 тур чемпіонату України з футболу у Львові закрили " Верес " і " Динамо " . У лютому цього року рівняни у Львові сенсаційно обіграли киян – 3 : 1 . Сьогодні " Динамо " переконливо взяло реванш .

Киянам вдалося швидко відкрити рахунок. Шепелєв прийняв м'яч у штрафному майданчику і виклав Гармашу, який пробив у протихід голкіперу.

До кінця тайму динамівці продовжували контролювати хід зустрічі, але вже без небезпечних моментів. А ось після перерви голи посипалися. Мало не в першій атаці Кендзьора навісив в штрафну і Бесєдін голою подвоїв перевагу "Динамо". І майже відразу забив і "Верес". Жуліо Сезар зважився пробити з лінії штрафного і влучив точно в нижній кут. Відповідь "Динамо" була блискавичною. Після кутового дубль оформив Бесєдін.

Міг записати на свій рахунок дубль і Жуліо Сезар, але не реалізував вихід один на один.

А "Динамо" таки забило ще раз. У компенсований час Алібеков віддав відмінний пас на Дерліса Гонсалеса, який поставив жирну крапку в матчі.

"Верес" – "Динамо" – 1: 4

Голи: Жуліо Сезре (51) – Гармаш (14), Бесєдін (47, 63), Гонсалес (90 + 3)