"Динамо" вийшло до наступного раунду Юнацької Ліги чемпіонів

27 листопада 2018, 19:18
За сумою двох матчів кияни обіграли "Андерлехт"

Кияни обіграли бельгійців. Фото: ФК "Динамо"

Команда київського "Динамо" (U-19) зіграла матч-відповідь з "Андерлехтом" в Юнацькій Лізі УЄФА.

Оскільки перший поєдинок в Брюсселі закінчився внічию 1:1, кияни не форсували хід поєдинку, і дочекалися, що гості на початку другого тайму відкрили рахунок.

На 51-й хвилині після помилки центрбеків киян, які не змогли винести м'яч після флангового прострілу, Колассен з 10-ка метрів розстріляв Кучерука.

Після такого повороту подій тренерському штабу киян довелося випускати на поле Цітаішвілі, і ця заміна зіграла. Георгій зрівняв рахунок на 65-й хвилині шикарним ударом зі штрафного.

Розв'язка матчу сталася за 10 хвилин до закінчення основного часу, коли захисник гостей був змушений рукою виносити м'яч з порожніх воріт після удару Шулянського. Видалення і 11-метровий, який впевнено в кут поклав Булеца – 2:1.

"Динамо" виходить до наступного раунд турніру і чекає свого суперника, яким стане одна з команд, що зайняли 2-ге місце в групах Шляхи Ліги чемпіонів.

"Динамо" – "Андерлехт" – 2:1

Голи: Цітаішвілі (65), Булеца (83) – Колассен (51)

Нагадаємо, що сьогодні в Юнацькій Лізі УЄФА "Шахтар" в гостях зіграв внічию з "Хоффенхаймом".