"Динамо" виграло у "Зорі" матч за Лігу чемпіонів з вилученням і зупинкою гри через зливу

13 червня 2020, 19:22
У багатостраждальному поєдинку в Запоріжжі кияни здобули вольову перемогу завдяки вдалим замінам Михайличенка

"Зоря" - "Динамо"

У чемпіонаті України з футболу відбувся поєдинок головних претендентів на друге місце в турнірній таблиці, яке дає перепустку в кваліфікацію Ліги чемпіонів. У Запоріжжі на "Славутич-Арені" "Динамо" обіграло "Зорю" з рахунком 3:1 і вийшло на чисту другу сходинку, обійшовши на три очки луганчан. Ми вели онлайн матчу "Зоря" – "Динамо".

Відео матчу "Зоря" – "Динамо" (1:3)

Відзначимо, що матч "Зоря" – "Динамо" був перерванийпісля першого тайму на 30 хвилин через зливу з градом і грозою в Запоріжжі. На той момент рахунок був нічийним – 0:0.

Після відновлення гри "Зоря" швидко відкрила рахунок. Шабанов збив у штрафному майданчику Тимчика, і Юрченко на 54-й хвилині реалізував пенальті. Однак "Динамо" не викинуло білий прапор. Вирішальними стали три заміни, зроблених Олексієм Михайличенком. На 61-й хвилині він випустив Циганкова, Вербича та Де Пену, які допомогли киянам схилити шальки терезів на свою користь.

На 71-й хвилині "Динамо" зрівняло рахунок. Після комбінації за участю Циганкова і Вербича, вдалося відзначитися півзахисникові киян Буяльському. Так рахунок став рівним – 1:1.

А вже на 75-й хвилині "Динамо" вийшло вперед – 2:1. Увірвавшись в штрафний майданчик "Зорі", відзначився ще один джокер Михайличенка – Де Пена.

На 83-й хвилині у "Зорі" був вилучений Цвек за грубий фол на Сидорчуку. Опинившись в більшості, "Динамо" довело принциповий матч до важливої для себе перемоги. Закріпив її шикарним голом зі штрафного на 96-й хвилині Циганков – 3:1 на користь киян.

Зоря – Динамо – 1:3
Голи: Юрченко, 54 (пен) – Буяльський, 72, Де Пена, 75, Циганков, 90+6
Зоря: Махарадзе – Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Б.Михайличенко – Іванисеня (Цвек, 78) – Кочергін, Юрченко (Луньов, 85), Хомченовський – Кабанов, Громов
Динамо: Бущан – Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко – Сидорчук (Кадірі, 85) – Цітаішвілі (Циганков, 61), Андрієвський (Вербич, 61), Шепелев, Буяльський (Шапаренко, 89) – Русин (Де Пена, 61)
Попередження: Михайличенко, Абу Ханна, Чеберко – Кендзьора, Попов
Вилучення: Цвек (Зоря, 83)

Додамо, що це був уже третій матч між "Зорею" та "Динамо" в поточному сезоні. На першому етапі чемпіонату України в Запоріжжі "Динамо" на останніх хвилинах втратило перемогу, ведучи в рахунку в два м'ячі. Та гра завершилася внічию 2:2. А потім у Києві "Зоря" здолала команду Олексія Михайличенка з рахунком 2:1.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що "Зоря" ризикує припинити своє існування в цьому році.Щоб заробити собі на життя, команді потрібно вийти в груповий раунд Ліги Європи, інакше може настати фінансовий колапс.

Також ми розповідали, що перед принциповим матчем "Динамо" нагадали про борг перед "Зорею".За словами Сергія Рафаїлова, столичний клуб не розрахувався з луганчанами за трансфер Олександра Караваєва.