"Динамо" виграло у "Шахтаря" фінал Кубка України

4 червня 2015, 23:53
Переможець визначився у післяматчевій серії пенальті

Фани запалювали на фіналі. Фото Є. Павлова

У столиці на "Олімпійському" пройшов фінал Кубка України. Зустрічалися дві найкращі команди країни – київське "Динамо" та донецький "Шахтар"

Основний час завершився внічию – 0:0. Найкращий момент забити був у "Шахтаря", коли у першій половині гри Срна зарядив у поперечину. У кінцівці тайму жахливу травму голови отримав у боротьбі Кучер, залитий кров'ю він залишив поле.

У "Динамо" в компенсований час міг забити Велозу, але м'яч після його потужного удару з лінії штрафного не досяг мети.

У першому додатковому таймі команди обмінялися небезпечними ударами. Спочатку Драгович помилився і віддав м'яч Гладкому, який, опинившись один перед Шовковським, пробив низом і кіпер "Динамо" встиг ногою відбити м'яч. А потім Ярмоленко гарно накрутив Ракицького і пробив у ближній кут, спас "гірників" П’ятов.

На 110-й хвилині фантастичний момент був у "Динамо". Після подачі кутового Хачеріді пробив головою і Шевчук з лінії воріт виніс м'яч.

А на 115-й хвилині "Динамо" залишилося в меншості. За фол на Гладкому другу жовту картку отримав Рибалка. Але "гірники" не зуміли скористатися чисельною більшістю.

Основний і додатковий час завершився внічию – 0:0. Тривалу серію пенальті краще било "Динамо" – 5:4. У "Динамо" не забили Велозу і Антунеш, у "гірників" – Тайсон, Ракицький і Гладкий.