"Динамо" повернулося на друге місце Прем'єр-ліги, у більшості обігравши "Олександрію"

7 березня 2020, 18:56
Кияни здобули виїзну перемогу 3:1 і обійшли в турнірній таблиці чемпіонату "Зорю"

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У чемпіонаті України завершився один із центральних матчів 22-го туру. "Динамо" в гостях обіграло "Олександрію" 3:1, завдяки чому повернулося на другу сходинку турнірної таблиці, що є перепусткою в кваліфікацію Ліги чемпіонів.

"Динамо" відкрило рахунок на 45-й хвилині поєдинку після розіграшу кутового. Миколенко прострілив уздовж воріт, і Шабанов вдало підставив ногу, зробивши самому собі гольовий подарунок на 28-річчя.

Відео голу Шабанова

На 47-й хвилині "Олександрія" залишилася в меншості. Арбітр трактував як небезпечну гру удар через себе у виконанні Довгого, виконуючи який, той вдарив бутсою по голові Попова. Це призвело до другої жовтої картки і вилучення гравця господарів.

Відео вилучення Довгого

На 60-й хвилині, діючи в більшості, "Динамо" зробило рахунок 2:0. Після передачі Шепелєва голом відзначився Буяльський.

Відео голу Буяльського:

Відразу ж, на 61-й хвилині, арбітр Можаровський призначив пенальті у ворота "Динамо" за небезпечну гру з боку Сидорчука. 11-метровий впевнено реалізував Гречишкін. Так перевага киян скоротилося до мінімуму – 1:2.

Відео голу Гречишкіна:

Однак домогтися в цьому матчі нічиєї "Олександрії" не вдалося. Більш того, на 86-й хвилині Миколенко зробив рахунок 3:1 на користь киян.