"Динамо" удев'ятьох обіграло "Арсенал" у чемпіонаті України

30 вересня 2018, 21:45
Бущан і Шабанов отримали прямі червоні картки у другому таймі

Столичне дербі. Фото ФК "Динамо"

У неділю, 30 вересня, в 10 турі чемпіонату України з футболу в Києві відбулося столичне дербі. "Арсенал" приймав "Динамо". І хоча команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, матч видався дуже бойовим.

Природно, що динамівці грали першим номером, але ледве першими не пропустили. На 34-й хвилині Гринь зі штрафного струснув поперечину. І тут же "Динамо" відкрило рахунок. Після передачі Морозюка свій перший гол за "Динамо" забив данський форвард Дуелунд.

Другий тайм почався досить цікаво. На 52-й хвилині голкіпер "Динамо" Бущан збив Гриня за межами штрафного майданчика і отримав червону картку за фол останньої надії.

Далі на полі пішла нервова гра в результаті чого динамівці залишилися вдев'ятьох. Шабанов за грубий фол був видалений з поля на 75-й хвилині. Слідом за ним був видалений з лавки і головний тренер гостей Олександр Хацкевич.

Проте, навіть в меншості "Динамо" відстояло перемогу в матчі – 1: 0.

Нагадаємо, що в п'ятницю в десятому турі чемпіонату України "Шахтар" здобув найбільшу перемогу в поточному чемпіонаті. Лідер турнірної таблиці Прем'єр-ліги розім'явся у Львові перед матчем Ліги чемпіонів – 6: 1.