"Динамо" в незвичайному матчі обіграло "Олімпік": Цитаїшвілі за 4 хвилини забив 2 голи

27 травня 2020, 15:51
Варто було Олексію Михайличенку дати місце в стартовому складі чемпіону світу-2019, як тут же пішли голи

Георгій Цитаїшвілі / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Київське "Динамо" провело другий контрольний матч перед поновленням чемпіонату України. Якщо попередня гра "Динамо" з "Рухом" завершилася без голів 0:0,то в воротах "Олімпіка" команда Олексія Михайличенка розписалася двічі, здолавши донеччан з рахунком 2:0.

Гра "Динамо" – "Олімпік" проходила на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського за порожніх трибун і в незвичайному часовому форматі – всього 2 тайми по 30 хвилин. Обидва м'ячі киян на самому початку зустрічі записав на свій рахунок чемпіон світу-2019 серед молоді Георгій Цитаїшвілі.

Перший гол Цитаїшвілі

Другий гол Цитаїшвілі

"Динамо" – "Олімпік" – 2:0
Голи:
Цитаїшвілі (2, 4)
"Динамо" (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Буяльський, Дуелунд, Цитаїшвілі, Вербич, Русин
"Динамо" (2-й тайм): Бойко, Сирота, Забарний, Шепелєв, Андрієвський, де Пена, Кадірі, Караваєв, Сухоручко, Соль, Кендзьора (Беніто, 45)

Відео матчу "Динамо" – "Олімпік" (2:0)

Нагадаємо, раніше Цитаїшвілі розкритикував Михайличенка, що так і не отримав шансу в "Динамо"після свого феєричного голу у фіналі молодіжного чемпіонату світу-2019 з Південною Кореєю. "Думаю, хоча б через цей гол я заслуговував на шанс в "Динамо", нормальний шанс, а не 8 хвилин з "Колосом", – нарікав Георгій.

При цьому попередній матч "Динамо" з "Рухом" Цитаїшвілі пропускав через травму."У Георгія шийний міозит. Після удару головою по м'ячу заклинило шию", – говорив лікар киян Андрій Шморгун.

Відзначимо, що Прем'єр-ліга України відновиться вже 30 травня. У суботу відбудуться поєдинки "Колос" – "Десна", "Олександрія" – "Зоря" і "Дніпро-1" – "Олімпік", а в неділю зіграють "Ворскла" – "Львів", "Карпати" – "Маріуполь" та "Шахтар" – "Динамо".

На цих та наступних матчах дозволена присутність не більше 200 осіб, включаючи команди і працівників ТБ. Вікове обмеження для присутніх – 18-60 років.

Дивіться, як перед карантином "Динамо" перемагало "Олександрію"