"Динамо" в Києві обіграло "Дніпро" 2: 0

5 березня 2016, 19:07
Голи Ярмоленка і Гусєва в першому таймі вирішили результат зустрічі

"Динамо" - "Дніпро"

У центральному матчі 17 туру чемпіонату України "Динамо" всуху обіграло "Дніпро". Поєдинок в суботу пройшов в Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 2: 0.

Рахунок на 20-й хвилині відкрив Андрій Ярмоленко, який вдало зіграв на добиванні, пробив головою в уже порожні ворота суперника.

На 38-й хвилині "Дніпро" пропустив курйозний гол: захисник Папа Гуйє, намагаючись вибити м'яч, влучив у Олега Гусєва і м'яч, відскочивши від ноги півзахисника киян, залетів в ворота.

У другому таймі рахунок не змінився. "Динамо" після цього матчу набрало 46 очок. У "Шахтаря" на три очки менше, але є гра в запасі. "Дніпро" залишився з 28-ма очками на четвертому місці в таблиці.