"Динамо" вчинило вольовий розгром "Маріуполю" в Києві

3 грудня 2017, 21:38
Дублем відзначився Жуніор Мораєс, ще по голу забили Гармаш, Циганков і Гонсалес

"Динамо" - "Маріуполь" - 5:1. Фото ФК "Динамо"

У матчі 18 туру української Прем'єр-ліги "Динамо" розгромило "Маріуполь". Поєдинок пройшов у неділю на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 5: 1.

Гості першими відкрили рахунок – на 27-й хвилині відзначився Сергій Болбат. Після цього було забито ще п'ять м'ячів, але всі вони влетіли в сітку воріт голкіпера "Маріуполя" Рустама Худжамова. Уже в першому таймі кияни зрівняли рахунок і вийшли вперед зусиллями Дениса Гармаша і Віктора Циганкова. У другому дублем відзначився Жуніор Мораєс, а крапку в матчі на останній хвилині поєдинку поставив Дерліс Гонсалес.

З 69-ї хвилини гості грали в меншості після видалення Сергія Яворського, який отримав другу жовту картку.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 38 очок в таблиці чемпіонату України. Лідирує як і раніше "Шахтар" (42 очки). У "Маріуполя" – 23 очки і сьоме місце в таблиці.

"Динамо" – "Маріуполь" – 5: 1 (2: 1)

Голи: Гармаш (29), Циганков (45 + 3), Мораєс (75), Мораєс (84), Гонсалес (90) – Болбат (27).

Жовті картки: Яворський (14), Яворський (69)

Вилучення: Яворський (69, повторне попередження)

Нагадаємо, що раніше інший поєдинок 18 туру ЧУ "Карпати" – "Олімпік" був перерваний після першого тайму через сильний снігопад. Поле не вдалося привести в порядок і, попередньо, матч у Львові буде дограний у лютому 2018 року.

Раніше в цьому турі Прем'єр-ліги лідер сезону "Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2: 0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).