"Динамо" U-19 пройшло до другого раунду Юнацької Ліги чемпіонів

23 жовтня 2019, 18:04
Першу гру кияни виграли з рахунком 8:0

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

"Динамо" U-19 у повторній виїзній зустрічі зіграло внічию з однолітками з "Шкендія-79" в Юнацької лізі УЄФА. До речі, "Динамо" позбудеться останнього бразильця і ​​віце-чемпіона світу.

Гаші відкрив рахунок на 25-й хвилині, на 51-й хвилині Азман забив автогол. Волошин на 90-й хвилині реалізував пенальті, а через три хвилини Реджепі не реалізував 11-метровий у ворота киян, але Спахіу зіграв точно на добиванні.

Голи: 1:0 – 25 Гаші, 1:1 – 51, автогол Фета, 1:2 – 90, пенальті Волошин, 2:2 – 90 Спахіу.

"Шкендія" U-19: Амза – Сінані, Фета, А.Реджепі – Бекір, Кжамілі, Цубер (Б.Реджепі, 71), Алії (Ракипі, 85), Якупов (Імері, 46) – Гаші (спагіям, 67) , Мураті (Адемі, 85).

"Динамо" U-19: Нещерет – Кузик (Михайленко, 56), Хондак, Забарний (Вівчаренко, 46), Ярош (Скорко, 46) – Бодня – Велетень, Яцук, Надольский (Волошин, 46), Близниченко – Здирко (Шулянський, 63).

Попередження: Цубер, Реджепі – Здирко.

Перша зустріч закінчилася перемогою киян – 8:0. За сумою двох матчів "Динамо" вийшло в наступний раунд турніру, в якому зустрінеться з переможцем пари "Богеміанс" – ПАОК.

До речі, головний тренер київського "Динамо" Олексій Михайличенко відповів на запитання представників ЗМІ напередодні поєдинку Ліги Європи проти данського "Копенгагена". Наставник зазначив сильні сторони суперника.