"Динамо" зіграло договірний матч у Лізі чемпіонів

13 січня 2015, 18:54
Бухарестський клуб навмисно поступився "Лаціо"

Колишній акціонер бухарестського "Динамо" заявив, що румунський клуб здав домашній матч кваліфікації Ліги чемпіонів "Лаціо" в 2007 році.

Гру на своєму полі римляни завершили внічию (1:1), а в повторній зустрічі, поступаючись до перерви 0:1, у другому таймі забили три м'ячі і вийшли в груповий раунд.

За словами функціонера, ім'я якого не розголошується, домовленість між керівниками клубів була досягнута перед матчем прямо в готелі, де зупинилася італійська команда.

У перерві матчу гравцям "Динамо" була дана команда дати можливість супернику забити.

Вийшовши в груповий раунд, "Лаціо" перевів гроші румунській стороні в якості суми трансферу за захисника Штефана Раду.

28-річний Раду обійшовся римлянам в 4,5 мільйона євро, проте екс-акціонер "Динамо" заявив, що тоді гравець не коштував цих грошей, але потім вже у складі "Лаціо" додав і став гравцем основного складу.